MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Android Mobil Uygulama 

Kurumsal uygulamalar, entegrasyonlu crm projeleri, oyunlar ve özel çözümler alanındaki deneyimimizi özgün tasarımlar ve yerli (native) kodla birleştirip, Android platformunda hayata geçiriyoruz.

Mobil teknolojiler günümüz iş dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ülkemizde de çok ciddi satış rakamlarına ulaşan ve neredeyse herkesin sahibi olduğu akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazlar, tüm gücünü internet bağlantısı ve geliştirilen mobil uygulamalardan almaktadır. Arnavutköy Reklam Teknoloji de size özel Android telefon uygulaması, Android tablet uygulaması ve Kiosk uygulamaları geliştirerek firmanızın veya girişiminizin mobil platformlarda daha etkin olmasını hedeflemektedir.

Özellikle bir işyeri sahibiyseniz veya harika bir fikre sahip girişimciyseniz mutlaka mobil uygulama platformlarında yer almalısınız. Arnavutköy Reklam Teknoloji olarak Android platformuna uygulama geliştirerek tüm akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Arnavutköy Reklam Teknoloji olarak mobil platformlara özel her proje için kapsamlı bir fizibilite çalışması yaparız. Bu çalışmayı detaylı teknik analiz ile birleştirerek, tüm ihtiyaçlara cevap verecek en iyi mobil uygulama çözümünü müşterilerimize sunmayı hedefleriz. Tamamı firmamız bünyesinde çalışan mobil uygulama geliştiricilerimiz, mobil uygulama geliştirme konusunda uzmandır ve Android telefon & Android tablet dahil olmak üzere en popüler ve büyüleyici mobil uygulama platformlarında, sizlere yardımcı olabilecek birçok yaratıcı fikirler üretir ve hayata geçirir.

1. Sizi Dinliyoruz

Çalışmalarımızın en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tüm iş sürecine sizinle birlikte dahil olup, isteklerinizi karşılıyoruz. Sizi dinleyerek ve izleyerek, yaşadığımız bu süreci değerlendirip, ihtiyaçlarınızı dokümante ediyor ve tekrar tekrar üzerinden geçme fırsatı yakalıyoruz. Çünkü, asıl önemli olanın sonuca gitmeden önce amacı anlamak olduğunu çok iyi biliyoruz.

2. Projelendiriyoruz

Kurumunuzun ölçeğine, iş yapış şekline, ürün ve hizmetlerine, dijital ihtiyacına ve bütçesine göre proje aşamasına geçiyoruz. Projeniz her ne olursa olsun, oluşturmak istediğiniz sistemi önce zihninizde ve kağıt üzerinde çalışır hale getirerek ilerliyoruz. Bu yöntem sayesinde geliştirme aşamasında yaşanacak sürprizlerin önüne geçip, verimli bir entegrasyon süreci sunuyoruz.

3. Sonuçlandırıyoruz

Projenin son safhasında sizin de görüşlerinizi alarak son düzeltmeleri yapıyor ve projeyi kullanıcıların hizmetine sunuyoruz.

4. Ölçümlüyoruz

Yaptığınız yatırımların sonuçlarını takip ediyor, projenizin başarısını ölçümleyebiliyoruz.

MOBİL UYGULAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER NELER YAPIYORUZ